League of Legends Final Biletleri


90

Ülkemizde en çok oynanan online oyunlardan birisi olan League of Legends, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor ve turnuvalar düzenliyor. Birkaç senedir devam etmekte olan uluslararası turnuvalar ilk olarak ülke içlerinde gerçekleşirken ülke birincileri ülkelerini yurt dışında da teslim ediyorlar. Yarın, yani önümüzdeki gün Türkiye finalinin biletleri de satışa sunulacak. Ülker Sports Arena’da düzenlenecek olan final yarışmasıyla birlikte Türkiye’nin yurt dışındaki takımı da belli olmuş olacak. Turnuvaya Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA gibi isimler sponsorluk yapmakta.

eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, 08 Ağustos günü İstanbul’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl aynı mekânda gerçekleştirilen etkinliğe dair satışa sunulan yaklaşık 10 bin bilet bir haftada tükenmişti. Bu yıl Biletix üzerinden satışa sunulan biletlerin birkaç gün içinde tükenmesi bekleniyor.

Kazanan Takıma Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

Türkiye Büyük Finali’nde toplam 8 takımın haftalar boyunca mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin galibi belirlenecek. League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir