PS4’ten üzen haber


76

ps4

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir yarışmanın ardından PlayStation 4 kazanmış olan kişilerden PlayStation 4 adına ilk hatalar ve şikayetler geldi. Oyun konsola firmware 1.50 güncellemesinin ardından gelen bazı sorunlar oyun konsolunu bekleyen oyuncuları tedirgin ederken Sony’nin patronu ise bu konuda rahat; ortaya çıkan sorunların kolaylıkla çözülebileceği belirtildi.

Sony firması yeni konsolu PlayStation 4 için firmware 1.50 güncellemesi gibi bildirilen kullanıcı tecrübesi sorunlarının izole sorunlar olduğunu açıkladı.

Sony Worldwide patronu Shuhei Yoshida konu hakkında Sony’nin belirtilen sorunlar üzerine çalıştığını belirtirken şikayet sayısının gönderilen cihaz sayısına göre çok az olduğunu da ekledi. Gece boyu ve ertesi gün devam eden sikayetler içerisinde bozuk görüntüler, HDMI çıkış sorunları ve son firmware güncellemesi sonrasında cihazın çalışmaması gibi konular var.

Bu arada merak edenler için söyleyelim bu şikayetleri verenler Taco Bell’in Play the Future First yarışmasından erkenden PS4 kazanan kişilerden geldi.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir